Sweet Bonanza Hilesi – Sweet Bonanza Slot Hileleri

Son dönemin popüler slot oyunları arasında yer alan sweet bonanza, dikkat çeken 3D grafikleri ve kolay para kazandırma yöntemi sayesinde en çok tercih edilen slot oyunlarından bir tanesi haline geldi. Oynaması son derece eğlenceli olması sayesinde saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz sweet bonanza ile aynı zamanda çok kolay para kazanabilirsiniz. Sweet bonanza oyununun bu kadar çok ilgi görmesi ile beraber oyuncular da sweet bonanza hilesi var mı diye merak ediyorlar. En detaylı Türkiye’de sweet bonanza oyun bilgilerine http://sweetbonanza.org/ buradan ulaşabilirsiniz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐
8
500 TL %100
4.3⭐
Tipobet Giriş

Sweet Bonanza Hilesi

Online oyunlarda hile olsa da bu hilelerin kullanılması yasaktır ve hile kullanımının tespit edilmesi durumunda hesabınız tamamen yasaklanacaktır. Bu nedenle hile kullanımından uzak durmalısınız. Sweet bonanza hilesi ise bulunmuyor. Öncelikle sweet bonanza nedir bilmiyorsan onu öğrenin. Eğer oyunda kolay yoldan para kazanmak istiyorsanız hile yerine size para kazandıracak olan taktikleri tercih etmelisiniz.

sweet bonanza hilesi nedir
sweet bonanza hilesi nedir

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?

Sweet bonanza klasik slot oyunlarından biraz farklıdır. Oyun turlardan oluşur ve her tur için oyunculara 10 döndürme hakkı verilir. Amacınız bir sonraki tura kalmak. Oyuncular her tur atladığında kazanacakları puan katsayıları da X2’den X100’e kadar artar. Oyunda kazanabilmek için en az 8 şekeri aynı anda patlatmanız gerekiyor. Bir turda en az 4 defa 8 şekeri aynı anda patlatacak olursanız bu durumda bir sonraki tura geçme hakkı ve 10 döndürme hakkı kazanacaksınız.

Oyunda çok yaygın olarak gelen şekerler olduğu gibi nadir şekerler de bulunuyor. Nadir şekerleri patlatmak oyunculara nadir hediyeler verecektir. Ayrıca tek seferde 12 şekeri birden patlatabilirseniz ekstra ödüller ve bonuslar kazanacaksınız.

Sweet Bonanza Kazanma Taktikleri

Sweet bonanza hilesi olmadığı için oyunu taktikler üzerinden oynamak kazanma şansınızı artıracaktır. Oyunda kazanmak istiyorsanız haklarınızı nadir şekerleri patlatmaktan yana değil oyun başında kolay şekerleri patlatmaktan yana kullanmalısınız. Kolay şekerleri hızlı hızlı patlatmak alacağınız puanları hızla artıracağı için belirli puanda oyun tarafından verilen bombanın sahibi olabileceksiniz. Bombaya sahip olduktan sonra şekerleri toplu olarak patlatabilirsiniz. Özellikle nadir şekerleri patlatmak için bu bombayı kullanabilirsiniz.

Kısacası sweet bonanza oyununda hile olmadığı için siz de oyunu oynamak için belirli taktikler üzerinde çalışmalısınız. Bu taktikler sayesinde para kazancınızı artırabilirsiniz.

Tipobet Giriş

Puan: [usr 9.9]